Меню
Вибір міста:
Катеринославський бульвар, 2 офіс 526

Еміграція

З точки зору імміграції Польща і Чехія представляють великий інтерес для украінцев.К основних передумов для тимчасового або постійного переїзду в ці країни ЄС ставляться:

- швидкість оформлення документів,
- більш низька вартість послуги в порівнянні з отриманням дозволу на проживання в інші країни,
- комфортні умови проживання.

Тимчасовий або постійний вид на проживання в Польщі, Чехії дозволяє неодноразово перетинати польський, чеський кордон без необхідності оформляти візу.

ТНЖ видається на термін від 1 року до 5 років, ПМЖ - на 5-10 років.

Можливі способи еміграції до Чехії

 

Шляхом бізнес-імміграції. Є два варіанти: оформлення підприємницької діяльності або реєстрація та ведення свого бізнесу, що представляє економічний інтерес для Чехії. У переліку документів для приватних підприємців - бізнес-план, договору з найманими працівниками. Для підтвердження статусу засновника юридичної особи на момент подачі документів бажано наявність працюючого бізнесу в Чехії.

 

На підставі офіційного працевлаштування Для отримання чеської робочої візи (робочої карти) необхідні два основних документи: запрошення від роботодавця з Чехії та дозвіл на роботу. Робоча віза дає вам право на перебування в цій країні терміном на 1-2 роки.

 

При отриманні студентської візи. Варіант доступний для людей у ​​віці 25 років, які не мають сім'ї. В цьому випадку залік часу проживання в Чехії йде 2 роки за 1 рік. Після 2-х років проживання в Чехії за умови реєстрації фірми або індивідуального підприємництва студентську візу можна змінити на бізнес-візу

 

За допомогою возз'єднання з сім'єю в Чехії. При цьому існує три варіанти для отримання ВНЖ: з отримав ВНЖ на підставі робочої візи членом сім'ї, з мають ПМЖ в Чехії членом сім'ї, з громадянином Чехії шляхом укладення шлюбу або на підставі опікунства.

Як емігрувати в Польщу?

 

Шляхом бізнес-імміграції. Найпопулярніший варіант переїзду в Польщу, для якого потрібна реєстрація і ведення підприємницької діяльності або власного бізнесу. Кількість прожитих і відпрацьованих років при цьому враховується в співвідношенні 1: 1, тобто вже після 5-ти років роботи в Польщі ви отримуєте тимчасову посвідку на проживання.

 

На підставі проходження курсів польської мови. Перевага цього способу в тому, що ВНЖ видається вам відразу по приїзду на мовні курси. Плюс до всього ви проживаєте в Польщі і вивчаєте польську мову з його безпосереднім носієм, що допоможе вам при подальшим працевлаштуванні.

 

Через польське походження. Основна умова для отримання карти побиту (ПМЖ терміном на 10 років) - надання документа, що підтверджує ваші польське коріння (польська національність одного з батьків, дідуся чи бабусі, прадідусі або прабабусі). В цьому випадку вам не обов'язково мати офіційне працевлаштування в Польщі.

 

У вартість оформлення документів для отримання ВНЖ або ПМЖ входять:

Переклад документації на польський чи чеський мова професійним перекладачем.
Надання юридичних послуг, допомога в заповненні анкет.
Допомога в підготовці до співбесіди (надання необхідних навчальних матеріалів).
Супровід під час співбесіди, в тому числі перекладачем.
Підбір та бронювання житла на період троєкратних поїздок: для подачі заяви, проходження співбесіди, отримання карти побиту (Польща) або робочої карти (Чехія).

Наші співробітники

Для отримання ТНЖ або ПМЖ в Польщі, Чехії вам необхідно насамперед зателефонувати нам або відправити заявку.

Потім в залежності від обраного способу еміграції надати необхідні документи, перелік яких вам повідомить менеджер при особистій зустрічі. Подальша співпраця здійснюється на підставі висновку офіційного договору і оплати вартості послуги.