ru
ГлавнаяGenerated with Avocode.Group 123Line 1Line 2Про нас

Про нас

Ні для кого не секрет, що через несприятливу економічну ситуацію в Україні все більшу кількість наших співвітчизників приваблює перспектива роботи за кордоном. Цьому сприяє цілий ряд зарубіжних чинників: високий рівень середньої заробітної плати, хороші умови праці, що захищає права працюючих громадян законодавство і ін. Українцям залишається тільки не помилитися у виборі надійного роботодавця – і вперед, назустріч благополучного майбутнього!

Звичайно, ви можете зайнятися пошуком роботи за кордоном самостійно. Але без знання іноземної мови це буде проблематично. Тому якщо ваша мета – працевлаштуватися за кордоном на хорошу високооплачувану роботу, краще звернутися за допомогою до фахівців «Dinel Group».

Історія компанії

Українська компанія «Dinel Group» була створена в 2016 році. На етапі становлення наша діяльність полягала в оформленні виключно польських робочіх і шенгенських віз. Тому в знанні особливостей польського законодавства нашими співробітниками можна не сумніватися.

З моменту укладення договорів з польськими партнерами ми розширили спектр послуг та почали відправляти бажаючих на роботу в Польщу. Згодом кількість працевлаштованих на зарубіжних підприємствах людей збільшувалася, а з ним зростало число задоволених і вдячних клієнтів. За їхніми рекомендаціями ми отримували і продовжуємо отримувати нові звернення від людей, до кожного з яких фахівці виявляють індивідуальний підхід.

Наш головний офіс знаходиться в м.Дніпро. Після вашого звернення до нас досвідчені співробітники «Dinel Group» беруть на себе підготовку для подачі у візовий центр повного пакета документів, до якого входить:

  • офіційне запрошення від закордонного роботодавця;
  • медична страховка на 0,5 року;
  • заповнена візова анкета.

Принципи роботи

Згідно вакансіям наших європейських партнерів ми підбираємо відповідні вакансії для осіб як мають професію і досвід роботи, так і для тих кто не має кваліфікації.
Компанія «Dinel Group» співпрацює тільки з перевіреними роботодавцями з Польщі, Чехії, Словаччини.
У процесі взаємодії з клієнтом обов’язково підписується офіційний договір про працевлаштування.

Переваги співпраці з нами

Готуємо документи для подачі в консульство за 7 робочих днів.
Співпрацюємо з роботодавцями без посередників.
Організуємо проїзд до місця і зустріч клієнта, допомагаємо з заселенням.
Гарантуємо 100% отримання документів.
Приймаємо оплату за послуги частинами.
Надаємо безкоштовні консультації.
Працюємо на підставі ліцензії.

Наші співробітники

В даний час керівництво «Dinel Group» активно працює над встановленням партнерських відносин з:

  • Німеччина,
  • Франція,
  • Швеція
  • іншими країнами ЄС.

Число наших клієнтів, які отримали з нашою допомогою вигідні пропозиції роботи за кордоном з можливістю подальшого профільного розвитку, стає дедалі більше. У разі виникнення питань наші грамотні фахівці готові надати вам чіткі і зрозумілі відповіді.

Ліцензія