ru
ГлавнаяGenerated with Avocode.Group 123Line 1Line 2Про насGenerated with Avocode.Group 123Line 1Line 2Відгуки

Відгуки

Олександр
Чехія

Хочу сказати велике спасибі співробітникам компанії «Dinel Group» за швидке оформлення візи і вдалий підбір вакансії.

За фахом я будівельник, але в нашій країні, на жаль, виявився незатребуваним. Тому за прикладом одного вирішив ризикнути і пошукати щастя з роботою в Чехії. Всього пара місяців – і в закордонному паспорті стояла чеська віза, а за цей час співробітниця компанії знайшла для мене в базі вакансій роботу, відповідну моїй кваліфікації. Зараз як раз готуюся до переїзду на роботу в Прагу.

Олег і Наталя
Польща

Ми приїхали до Вроцлава разом з дружиною три місяці тому. За цей час цілком освоїлися і втягнулися в роботу (працюємо пакувальниками на місцевому заводі).

Скажу чесно, перед від’їздом дуже хвилювалися з приводу того, як все буде насправді. А все тому, що начиталися в інтернеті масу негативних історій про обмани українців з боку фірм, що займаються працевлаштуванням. Але з «Dinel Group» все пройшло без проблем, починаючи від недовгого часу очікування робочої візи і аж до розміщення на території країни роботодавця з обіцяними умовами. Так що цієї компанії можна довіряти – переконалися на власному досвіді!

Оксана
Німеччина

Я дуже вдячна ввічливим і уважним співробітницям фірми «Dinel Group» за допомогу зі збором пакету документів, а також чітко і своєчасно надані відповіді на всі питання.

У моєму віці вже складно знайти роботу в рідній країні, а тут знайшлося місце домробітниці не десь, а в самій Німеччині! Я ні краплі не пошкодувала, що зважилася на зміни у своєму житті.

Віктор
Польща

Потрібно було швидко оформити закордонний. паспорт, візу і страховку для туристичної поїздки до Кракова. Звернувся по допомогу в компанію «Dinel Group». Залишився дуже задоволений: паспорт з візою і поліс страхування отримав без затримок, тому поїздку не довелося переносити, чого я боявся спочатку. Наступного разу обов’язково буду співпрацювати з вашою командою професіоналів.

Юлія
Чехія

Удвох із сестрою вирішили поїхати на навчання до Чехії. Про «Dinel Group» дізналися від спільних друзів. На наступній зустрічі в офісі отримали детальну консультацію з усіх питань, пов’язаних з імміграцією для навчання. Персональний менеджер швидко підібрала для нас ВНЗ в Празі, а по приїзду на місце передзвонила дізнатися, як у нас справи і чи немає проблем.

Приємно, коли сервіс на висоті! Успіхів і процвітання вашому агентству!