Меню
Вибір міста:
Катеринославський бульвар, 2 офіс 526

Страхування

 

До переліку наших послуг входить оформлення страхового поліса з метою перетину кордону з ЄС на автомобілі, а також для отримання робочої візи.Страховий поліс «Зелена карта» є обов'язковим документом для в'їзду на авто в одну з країн ЄС. При настанні страхового випадку з вини вписаного в договір водія транспортного засобу на його підставі забезпечується відшкодування шкоди третім особам.

Для придбання у нас «Зеленої карти» приватним особам досить надати водійські права і свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. У пакет документів від юридичних осіб крім двох вищеназваних входить свідоцтво про реєстрацію підприємств.

Страхування виїжджаючих на роботу за кордон

Відповідно до законодавства країн Шенгенської угоди страхування є невід'ємною умовою для кожного в'їжджає на роботу жителя ЄС. Це обумовлено тим, що період роботи зазвичай охоплює більший термін, ніж відпустку, і людині доводиться перебувати в незвичних для себе умовах набагато довше. Інші кліматичні умови, склад води, способи приготування їжі можуть негативно вплинути на стан здоров'я. Плюс до всього не можна виключати ймовірність виникнення нещасних випадків на виробництві або в побуті, а також загострення хронічних захворювань в новому середовищі.

У всіх перерахованих випадках вас виручить правильно оформлений страховий поліс. Цей документ забезпечить вам отримання цілодобової допомоги в будь-якій точці ЄС, де ви офіційно працевлаштовані. Крім того, у нас можна замовити страховку для студентів, туристів і тих, хто їде у відрядження.

Переваги нашої страховки

 

Наявність «Зеленої карти» дозволяє компенсувати 2 види шкоди: заподіяної з вини власника авто здоров'ю інших учасників руху, і заподіяної з вини власника авто майну, в тому числі транспортних засобів, інших учасників руху.

 

Універсальність нашого страхового поліса - одна з наших переваг: у нас ви можете оформити страховий сертифікат, дія якого охоплює території всіх країн-учасниць системи «Зелена карта». Такий документ приймається у всіх посольствах країн ЄС без винятку.

 

Чому варто замовити страховий поліс у нас:

Оформляємо поліс всього за 5 хвилин.
На зв'язку 24 години на добу

ія поліса поширюється на всі країни ЄС.
Гарантуємо виплати згідно зі страховим полісом

Наші співробітники

Вартість страхового сертифіката «Зелена карта» формується з урахуванням 3-х чинників:

- типу транспортного засобу,
- країни відвідування,
- терміну дії договору страхування.

Залежно від тривалості вашої поїздки ви самі визначаєте термін страхування, який може бути мінімальною тривалістю 15 днів або від 1 місяця до 1 року. Вартість поліса встановлена ​​законодавчо і однакова у всіх компаній-страховиків.