ru
ГлавнаяGenerated with Avocode.Group 123Line 1Line 2UncategorizedGenerated with Avocode.Group 123Line 1Line 23 корисних ради для відвідування Шенгенської зони

3 корисних ради для відвідування Шенгенської зони

1. Куди і на скільки можна відправитися без віз
Без оформлення віз ви можете безперешкодно в’їхати на територію: – Польщі, Словаччини, Словенії, Австрії, Данії, Бельгії, Чехії, Фінляндії, Німеччини, Франції, Іспанії, Естонії, Греції, Італії, Угорщини, Литви, Латвії, Люксембургу, Нідерландів, Мальти , Португалії, Швеції – тих 26-ти країн, які входять до складу ЄС; – Болгарії, Кіпру, Румунії та Хорватії – вони хоч і є членами ЄС, але не входять до Шенгенської зони, тому теж дають вам право на безвізовий в’їзд; – Ісландії, Норвегії, Щвейцарии, Ліхтенштейну – країни не мають членства в ЄС, але входять в Шенгенську зону; – також свої «двері» для українців відкрили такі невеликі держави Європи, як Монако, Ватикан, Сан-Марино, Андорра. У будь-який з перерахованих країн ви можете перебувати не більше 90 днів протягом 180-денного періоду.
2. Обов’язкові документи
Щоб бажана поїздка в Європу відбулася, при собі вам потрібно мати: – біометричний паспорт; – медичний страховий поліс; – документи, що підтверджують бронь готелю або запрошення від приймаючої сторони; – зворотний квиток або страховий поліс (зелену карту), якщо ви подорожуєте на авто.
3. Матеріальне забезпечення поїздки
У більшості випадків на 1 день перебування в країні вам буде потрібно сума в розмірі не менше 50 євро готівкою або на банківській картці. Однак, Польща, наприклад, становить виняток із загального правила: для в’їзду на її територію на строк менше 4-х днів необхідно мати 300 злотих (близько 2000 грн.), А якщо тривалість перебування в країні перевищує 4 дня – 75 злотих на кожен з днів. Якщо ви їдете на запрошення, для підтвердження вашої платоспроможності підійдуть фінансові гарантії від приймаючої сторони.

Дзвінок